Tööjalanõud

Kvaliteetsed, mugavad ja ergonoomilised tööjalanõud meditsiini ja ilu valdkonnale.Mirtel Designi valikus on lai valik sandaalist kinnise kroksini, et pakkuda lisaks ergonoomilistele omadustele ka ilusat välimust.

 

Meditsiini ja ilu valdkonnas töötavate inimeste väsimus algab tihtipeale jalgadest. Seetõttu on oluline valida endale mugav ja hästisobiv tööjalats, millel on ergonoomiline kuju ja hingav sisetald. Meditsiinilise kroksiga tuleb kaasa hingav sisetald, mida on võimalik pesta ja vahetada.

 

Lisaks on oluline, et tööjalats oleks kerge ja istuks ideaalselt jalas. Spetsiaalse kuju või sisetalla abil hoiavad jalatsid jalga kindlalt paigal takistamaks jalal kinga esiosasse vajumist ja varvaste ebamugavuse tekkimist.

 

Tööjalanõud on valmistatud väga hea kvaliteediga materjalidest. Valikus on nii nahast, kuid ka EVA plastikust jalanõusid, millele pole lisatud lateksit ega muid koostisosasid, mis võiksid kandjat ohustada.

 

Tööjalanõud sobivad hästi iluspetsialistidele nagu kosmeetikud, küüne-, kulmu- ja ripsmetehnikud, juuksurid lisaks ka meditsiini spetsialistidele nagu arstid, õed, kirurgid, perearstid, dermatoloogid, hambaarstid, ortopeedid, füsioterapeudid ja teised oma ala spetsialistid.