Näitan kõiki 5 tulemust

Ilu ja Spaa Tööriietus

Meeste OP pluus

54,00 

Ilu ja Spaa Tööriietus

Meeste v-kaelusega särk

36,00 
Allahindlus!

Ilu ja Spaa Tööriietus

Meeste Scrub komplekt

65,00 

Ilu ja Spaa Tööriietus

Naiste Scrub Särk

36,00 
Allahindlus!

Ilu ja Spaa Tööriietus

Naiste Scrub komplekt

65,00 

Töövormid tervishoiusektorile


Mirtel Design toodab ja disainib töövorme tervishoiusektorile. Pakume nii meditsiinilisi vormiriideid ning komplekte, kui ka pluuse, pükse, jakke, kitleid ja kleite hambaarstidele, arstidele, perearstidele, lastearstidele, nahaarstidele ja teistele meditsiinitöötajatele. Meil on ka valik vastupidavaid ja mugavaid tööriideid hooldajatele ja õdedele. Meie kliendid väärtustavad meie kvaliteetseid materjale ja mugavaid mudeleid. Põhjamaades ja Baltikumis pakume meditsiinirõivaid igale tervishoiutöötajale. Meil on suur valik laborikitleid, meditsiinilisi pükse, töövorme, arstivorme, pluuse ja särke, mis sobivad kandmiseks haiglas või laboris. Vahepeal oleme loonud töörõivaid, nagu meditsiinilised jakid, püksid ja kleidid, mis sobivad ideaalselt erapraksises arstidele, õdedele, hambaarstidele, lastearstidele, perearstidele, nahaarstidele ja teistele spetsialistidele, kes tahaksid traditsioonilise töörõivastuse asemel meditsiinirõivaid, mis on samal ajal vastupidav, kvaliteetne, kuid samas stiilne ja mugav.

Meditsiinirõivaste ekspert


Mirtel Design pakub suurepärast valikut meditsiinirõivaid, mis on professionaalsed, mugavad, vastupidavad ja trendikad. Oleme loonud töörõivaid hambaravikabinettidele, erapraksistele, kliinikutele, laboritele ja haiglatele nii era- kui avalikus sektoris. Meie e-poes on lai valik meditsiinipükse, laborikitleid, tööjakke, pluuse, kleite ja töövorme. Lisaks pakume kvaliteetseid tööjalatseid, mis on mõeldud meditsiinivaldkonnale. Kõik meie materjalid on hoolikalt valitud, et need vastaksid meditsiinirõivaste nõuetele. Oleme valinud kangad, mis on hingavad, vastupidavad ja mille värvid jääksid ka pärast korduvaid pesukordi erksad. Enamik meie materjale on puuvilla ja polüestri segu. Puuvill laseb nahal hingata ja polüester tagab vastupidavuse. Osa meie materjale sisaldavad EOL ehk elastikkiude. Need materjalid venivad rohkem kui teised, lubades riietel liigutustega rohkem kaasa käia ning seeläbi tagades mugavama tunde. Meie populaarne pükstemudel Stretch on kitsama lõikega, kuid kuna materjali koostises on elastseid kiude, on püksid siiski mugavad ja ei takista liikumist. Mõned meie materjalid võivad alguses tunduda karedad ja jäigad, kuid mõne pesutsükli järel tundub materjal pehme ja elastne. Meie materjalid tavaliselt peale pesu välja ei veni, seetõttu soovitame tellimisel valida ühe numbri võrra suuremtööriietus. Meie materjalide kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin. Pärast uute töörõivaste tellimist on oluline teada, kuidas neid õigesti hooldada. Meie tööriietel on sees sildid koos juhistega ning neid võib reeglina pesta 60 kraadi juures. Siiski on mõned erandid. Mõned materjalid, mis on 100% polüestrist, või töörõivad, millel on kant või muud detailid, ei pruugi kõrgele temperatuurile hästi reageerida. Soovitame alati jälgida tööriietuse sildil olevaid juhiseid ja küsimuste või kahtluste korral meiega ühendust võtta ja saadame Sulle kõik vajalikud juhised.

Meditsiinivormid õdedele ja arstidele


Meie meditsiinivormid on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mis on äärmiselt vastupidav ja millel on kauakestev värvipüsivus. Materjal on kerge ja hingav ning seetõttu on mugav kanda kitlite ja jakkide all. Operatsiooniriideid ehk scrubse saab pesta kõrgel temperatuuril kuni 86 C kraadi, välja arvatud taevasinine (Sky Blue) värvitoon, mis on pestav 60 C kraadi juures. Operatsioonirõivad maksavad vähem kui muud töörõivad, mistõttu on need meditsiinivaldkonnas kõige populaarsemad töörõivad. Neid on lihtne hooldada, need on vastupidavad ja mugavad. Mirtel Design pakub naistele ja meestele medriiete komplekte hinnaga 51€ ja särke eraldi hinnaga 33€. Meie medriiete komplektid ja vormirõivad on saadaval enam kui 10 värvitoonis. Kõik värvid on erksad ja neil on suurepärane värvipüsivus. Lisaks on kogu meie meditsiiniriietus pidevas arendamises. Tänu koostööle mitme kliinikuga ja klientide tagasisidele täiendame pidevalt ena mudeleid. Meie eesmärk on alati pakkuda kaasaegseid lahendusi ja täielikku mugavust inimestele, kelle tööpäev on pikk ja väljakutseterikas.