Näitan kõiki 7 tulemust

Ilu ja Spaa Tööriietus

Kittel Nora

62,00 

Ilu ja Spaa Tööriietus

Kleit Donna (valge)

74,00 

Ilu ja Spaa Tööriietus

Kleit Cathy (valge)

74,00 

Ilu ja Spaa Tööriietus

Kittel Mia

74,00 

Meditsiiniriided

Meeste Kittel

58,00 

Meditsiiniriided

Kittel Saskia

58,00 

Kitlid meestele ja naistele


Kittel on üks arstide traditsioonilisem rõivaese. Oleme võtnud selle traditsioonilise meditsiiniriietuse ja muutnud selle stiilseks, professionaalseks ja mugavaks. Mirtel Designi veebipoes on suurepärane valik kitleid laborisse, haiglasse kui ka erapraksisesse nii meestele kui naistele. Naiste ja meeste kitlite hinnad algavad 54€. Laborikittel Mia on elegantne ja naiselik kaunite värviliste nööpide ja vööga mudel. Mia saab tellida 3/4 või täispikkade varrukatega. Mantel on valmistatud spetsiaalselt tervishoiutööstusele mõeldud riidest (65% polüester, 35% puuvill). Kõik meie materjalid on OEKO-TEX sertifikaadiga. Naiste modell Sandra ja meeste Tom Long on kauni värvilise krae ja professionaalse stiiliga. Kitlid on spetsiaalselt valmistatud tervishoiutööstusesse. Laborikitlil on kaks puusataskut ja rinnatasku. Kitleid saab tellida 3/4 pikkuste varrukatega või täisvarrukatega. Lisaks on meil ilusektoris kliente, kes eelistavad mitteformaalsema mulje jätmiseks kanda kitleid, mis on õmmeldud teistes toonides kui valge näiteks helehalli, fuksia või sinisena. Kõik meie kitlid on valmistatud spetsiaalsetest meditsiini kangastest, millel on mitmekülgsed omadused. Materjal on vastupidav ja suurepärase värvipüsivusega. Lisaks on kangas hingav ja loomuliku venivusega, mis tagab mugavuse pikkadel vahetustel.

Valged kitlid haiglates ja kliinikutes


Mirtel Designi kitlid on vastupidavad ja mugavad. Lisaks on neid lihtne hooldada, kuna need on pestavad 60 C kraadi juures ja pärast pesu saab nad vaevata riidepuule kuivama jätta. Meie mudelid on loodud spetsiaalselt meditsiinitöötajatele. Meil on valik traditsioonilisema välimusega valgeid kitleid, mis on kohandatud meeste ja naiste omaduste põhjal. Lisaks on meil trendikamaid mudeleid, mis erinevad traditsioonilisest elegantsete detailide ja kitsama lõike poolest. Meie kollektsioonist võite leida mudeleid, mis on vastavalt eelistustele kas avarama või kitsama lõikega. Kui soovite saada soovitusi või teil on küsimusi, saatke need meile e-posti teel või kontaktivormi kaudu. Samuti pakume koolidele ja õpilastele kohandatud töörõivaid, mis põhinevad koolide brändi värvidel või detailidel ning saame pakkuda suuremate koguste puhul soodushindu. Meie disainiosakond saab kohandada tööriideid jälgides individuaalseid eelistusi, pakkudes rohkem võimalusi kui meie tavapärane meditsiinirõivaste kollektsioon. Kohandatud toodete tellimisel võtab tootmine aga kauem aega. Hoiame teid kursis ja anname teile teada, kui oleme teie tellimuse välja saatnud. Võtke meiega ühendust ja saadame teile oma digikataloogi.

Osta laborikittel


Pakume laborikitleid kõikidele meditsiinitöötajatele ning ka uurimisasutustele ja laboritele. Võtame vastu ka eritellimusi koolidele ja ettevõtetele, kes soovivad endale logo tikandiga või erivärvides kitleid. Suurematele tellimustele saame pakkuda ka soodustusi. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust. Meeste populaarseimad mudelid on Sami Long ja Meeste Kittel. Sami Long on kaasaegse jaki Sami pikem versioon, mille krae saab pöörata väikseks lamavaks kraeks. Meeste Kittel on traditsioonilise välimusega mantel, millel on 2 puusataskut, rinnatasku, mugavust tagavad lõhikud, täisvarrukad ja lamav krae. Naiste eelistatud mudelid on kittel Saskia ja Sandra. Need on oma naiseliku lõikega ja põhiomaduste poolest on sarnased, kuid Sandral on kaunis värviline krae, mis on suurepärane võimalus tavalist laborimantlit isikupärastada ilma, et muuta tema traditsioonilis omadusi. Kleidid Cathy, Donna ja Liilia on populaarsed perearstide ja erapraksiste seas. Kleite saab kergelt isikupärastada värvilise kandi ja trukkidega. Kõik kleidid on valmistatud spetsiaalsest meditsiinikangast ja neid on lihtne hooldada.