195_1
195_2
195_1
195_2

Kleit Algi (valge)

Naturaalne valge kangas - 64% polüester, 33% puuvill, 3% EOL
Pehme ja veniv Valge kangas - 64% polüester, 33% tencel, 3% EOL
Valge - 65% polüester, 35% puuvill
New Lime
Valge
Beež
Pruun
Kollane
Fuksia
Punane
Maroon
Violetne
Türkiis
New sinine
Navy sinine
Must
Hall
Hõbedane
Kuldne

Valge töökleit Algi. Kleidil on 2 küljetaskud ja lõhikud. Värviline versioon töökleidist – Kleit Algi (värviline).

Rohkem infot sobiva suuruse leidmiseks leiab siit. Mõõdutabel on leitav ka lehekülje lõpus. Kui te ei ole oma suuruses kindel, aitame teid heameelega. Meiega saab ühendust võtta siin.


Erkvalge (65% polüester, 35% puuvill)

Spetsiaalne erkvalge vastupidav, hingav ja väga hea värvipüsivusega tööriiete materjal. Kangast on võimalik valgendada ja seejuures pikendada tööriiete eluiga. 65/35 koostisega kangast on kerge hooldada ning see omab UVPF kaitset. Materjal on Oeko-Tex sertifikaadiga.

Naturaalne valge (65% polüester, 35% puuvill)

Naturaalne valge on sarnane eelmisele erkvalgele kangale. Kangas erineb enda loomuliku valge tooni poolest, kuid omab hingavaid ja vastupidavaid omadusi. Kangast saab valgendada ning seetõttu pikendada tööriiete eluiga. Materjal on Oeko-Tex sertifikaadiga.

Veniv erk valge (64% polüester, 33% tencel, 3% EOL)

Uus veniv erkvalge kangas sisaldab puuvilla asemel tencel kiude, mis hoiab kanga hingavana nagu puuvill, kuid suurendab materjali vastupidavust, mis tihtipeale tänu puuvillale võib langeda. Kangale on lisatud elastseid kiudusid ehk EOL-i, mis tagab parema mugavuse ja liikuvuse. Kangas on vastupidav, mugav ja hoiab paremini vorm, kui puuvilla sisaldusega kangas.